Posadzka jest zdecydowanie jedną z najważniejszych warstwą podłogi, dzięki której tworzy się równe i stabilne podłoże. Posadzki cementowe cechują się bardzo wysoką wytrzymałością, dlatego często są używane zarówno w budynkach mieszkalnych jak i przemysłowych, magazynach, na podjazdach czy tarasach.

Posadzki cementowe

W celu zapewnienia sobie idealnie gładkiej i równej a jednocześnie wytrzymałej podłogi warto wybrać posadzki cementowe. Przy użyciu odpowiedniego sprzętu proces wylewania posadzek przebiega sprawnie, szybko i potrafi zaoszczędzić nam kosztów związanych z tradycyjnym wylewaniem posadzek.

  • Posadzki przemysłowe
  • Lokale usługowe 

  • Wylewki zewnętrzne
  • Hale i magazyny
  • Hotele i pensjonaty

  • Bloki mieszkalne

  • Domki letniskowe
  • Domy jednorodzinne

Posadzki cementowe służą jako warstwa podkładowa wewnątrz i za zewnątrz budynków. Stanowią bazę pod materiały podłogowe takie jak płytki ceramiczne, kamienne, wykładziny dywanowe, panele, parkiet czy deski. Posadzka cementowa sprawdzi się również doskonale jako podkład podłóg ogrzewanych. Może ona pokryć wszelkie instalacje i warstwy izolacji termicznej oraz przeciwwilgociowej, a także służyć jako ostateczna warstwa jako efekt dekoracyjny, który uzyskamy przez zatarcie wylewki.

Mieszanka posadzki cementowej z powodzeniem zastępuje tradycyjne jastrychy cementowe przygotowywane na budowie, które bardzo ułatwiają i przyspieszają wykonywanie prac.

Posadzkę cementową układa się na podłożu mocnym, nośnym oraz w odpowiedni sposób odtłuszczonym. Chłonne podłoże należy wcześniej zagruntować.

Ponieważ posadzka cementowa ma postać gotowej mieszanki ważną kwestią jest, aby zastosować odpowiednie proporcje produktu i wody, tak aby zachowała swoje właściwości. 

Firma Bart-Mix posadzki cementowe wykorzystuje nowoczesny i sprawdzony sprzęt. W połączeniu ze sprawdzonymi materiałami najwyższej klasy oraz doświadczoną ekipą możesz mieć pewność idealnie równych, mocnych i odpornych posadzek.  

Posadzki maszynowe
Posadzki z miksokreta