W ofercie naszej firmy znajduje się nakładanie tynków maszynowych. Przy użyciu specjalnych agregatów jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie podjąć się każdego zlecenia. Metoda ta jest bardzo dobrym wyborem zwłaszcza przy dużych realizacjach.

Tynki maszynowe

Tynkowanie maszynowe jest dobrym rozwiązaniem z punktu widzenia oszczędności czasu. W stosunku do tynkowania ręcznego jest nawet o 4 razy szybsze. Ma to swoje zalety w przypadku tynkowania maszynowego dużych powierzchni. Obecnie tynkowanie maszynowe jest najpopularniejszą z metod wykańczania. Tynk jest podłożem, które kładzie się pod inne elementy wykończeniowe, dlatego jakość jego wykonania jest bardzo ważna, ponieważ od tego zależy to jak będą się trzymały kolejne elementy. Tynki maszynowe Mrągowo i okolice są wykorzystywane również ze względów estetycznych oraz do wyrównania powierzchni.  Dodatkowymi atutami tynków maszynowych jest ognioodporność oraz zabezpieczenie przed wilgocią, co znacznie wpływa na poprawę warunków klimatycznych wewnątrz pomieszczeń.

Obecnie tynkowanie maszynowe jest ważnym elementem w nowoczesnym budownictwie. Metodę tynkowania maszynowego stosuje się na terenie całej Europy. Zwiększa ona tempo prac budowlanych oraz umożliwia wydajne działanie ekip budowlanych. Tynkowanie maszynowe jest rozwiązaniem na miarę obecnych czasów, które nie doczekało się póki co lepszej alternatywy.

Materiał do tynkowania maszynowego przygotowywany jest w agregacie natomiast w przypadku tynkowania ręcznego konieczne jest posiadanie dodatkowych maszyn, które wymieszają gotowy do użycia materiał tynkujący. Jest to rozwiązanie skuteczne, wydajne oraz bardzo szybkie. Pozwala to na obniżenie kosztów takiej usługi.

Proces tynkowania maszynowego nie generuje dodatkowo żadnych odpadów ani resztek, które trzeba zagospodarować. Jedyne co może pozostać po procesie tynkowania maszynowego to sucha mieszanka w workach, którą łatwo można zwrócić w sklepie budowlanym w jakim została zakupiona. Dodatkowy atutem metody tynków maszynowych jest kilka rodzajów tynków jakie można wybrać dla siebie. Każdy z nich spełni potrzeby wymagających klientów poszukujących idealnych rozwiązań dla siebie.

Posadzki cementowe
Posadzki przemysłowe