Jesteśmy tu dla ciebie!

Pomożemy wykończyć
Twój wymarzony dom

Firma Bart-Mix jest lokalnym przedsiębiorstwem, które oferuje usługi z zakresu wylewania posadzek na najwyższym poziomie. Cenimy sobie klientów, dlatego wykonując powierzone nam zlecenia stajemy na wysokości zadania. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, ustalamy plan działania i zbieramy niezbędne pomiary. Bazujemy na wysokiej jakości materiałach i posiadamy nowoczesne sprzęty dzięki, którym wylewane posadzki są niezwykle trwałe.

  • Domy jednorodzinne
  • Bloki mieszkalne
  • Lokale usługowe
  • Posadzki przemysłowe
  • Wylewki zewnętrzne
  • Hale / magazyny
0
Lat doświadczenia na lokalnym rynku
0
Profesjonalne ekipy z własnym sprzętem
0
Wykonanych posadzek i tynków maszynowych

Posadzki i tynki maszynowe

Przy budowaniu domu, czy remoncie mieszkania jego podstawowym elementem jest podłoga. Jest ona bardzo ważnym elementem, który musi być wykonany estetycznie i solidnie. Posadzki są wylewane jako pierwsze, ponieważ spełniają one podstawowe funkcje w domu. Ich podstawowym zadaniem jest izolacja ciepła oraz wilgoci w domu.

Przy wykonywaniu swojej pracy łączymy wieloletnie doświadczenie z innowacyjnymi i niezawodnymi metodami. W swoim asortymencie posiadamy nowoczesne maszyny dzięki, którym wykonana przez nas praca jest solidna i efektywna. Pracownicy, których zatrudniamy są specjalistycznie wyszkoleni , otwarci na sugestie klientów i bardzo chętnie służą dobra radą w kwestii jakichkolwiek wątpliwości. Zdobyliśmy zaufanie wielu osób, którzy skorzystali z naszych usług. Warto powierzyć nam wylanie posadzki w swoim domu.

Stale rozwijająca się technologia sprawia, że obecnie wylewanie posadzek przebiega w sposób szybki i sprawny. Etap wylania posadzki poprzedza odpowiednie przygotowanie podłoża do tego zabiegu. Kiedy ta czynność zostanie już wykonana należy wylać posadzkę o odpowiedniej grubości przy użyciu odpowiedniego materiału. Niezwykle ważną tutaj kwestią jest odpowiednie przygotowanie podłoża pod wylewkę, odpowiada bowiem to za izolację, która źle wykonana odpowiadać będzie za uciekanie ciepła z naszego domu, a więc odbije się to negatywnie na kosztach prądu czy ogrzewania.

Wszystkie te aspekty świadczą o tym, że podchodząc do tematu wylewania posadzki warto rozważyć bardzo dobrą ekipę, która wykona zadanie w sposób kompleksowy, a w efekcie nie będziemy musieli borykać się  z negatywnymi konsekwencjami wybrania do wykonania tego zadania przez osoby mało doświadczone. W końcu dom buduje się być może tylko raz w życiu. Zatem zapewnienie odpowiednich fundamentów to inwestycja na lata, której z pewnością nie będzie sią żałowało.