Nasza firma specjalizuje się w wylewaniu posadzek wszelkiego typu. Stawiamy zdecydowanie na jakość świadczonych przez nas usług, dlatego korzystamy z najlepszej jakości materiałów oraz używamy nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu nasi klienci są niezmiennie zadowoleni, a my dumni z wykonanych prac.

Posadzki maszynowe

Odpowiednie wykonane posadzki maszynowe zabezpieczają przed zbędna utratą ciepła oraz przenikaniem wilgoci. Dodatkowym atutem właściwie wylanych posadzek maszynowych jest wyrównanie oraz wypoziomowanie podłoża przed kolejnymi pracami wykończeniowymi.

  • Domy jednorodzinne
  • Domki letniskowe
  • Bloki mieszkalne

  • Hotele i pensjonaty

  • Hale i magazyny
  • Lokale usługowe 

  • Wylewki zewnętrzne
  • Posadzki przemysłowe

Jedną z naszych specjalizacji jest wylewanie posadzek maszynowych. Jest to zdecydowanie najczęściej wybierany rodzaj posadzek. Wykonuje się je przy pomocy specjalnego agregatu – mixokreta. Mechanicznie zacieranie posadzki sprawia, że beton jest zdecydowanie lepiej ubity, a posadzka jest równa.

Posadzki maszynowe posiadają wiele zalet, dzięki czemu są szeroko stosowane i często wybierane przez wykonawców.

Przede wszystkim posadzki maszynowe są stosunkowo tanie, a w parze z doskonałą ceną idzie wzorowa jakość. Dodatkowo cechuje je trwałość, a więc mamy gwarancję, że nie ucierpią w dalszych etapach remontu.

W porównaniu z wylewką ręczną, które jest bardzo pracochłonna wylewanie posadzek maszynowych przy pomocy odpowiedniego sprzętu jest stosunkowo szybkie. Przy wylewaniu posadzek maszynowych podkład cementowy rozdrabniany jest w mieszarce urządzenia, a następnie transportowany pod dużym ciśnieniem pompą ślimakową w docelowe miejsce. W następnym kroku mieszanka wylewana jest na podłoże za pomocą stojaka wysypowego. Kolejnym etapem jest równomierne rozłożenie na całej powierzchni oraz wygładzenie. Ostatnim krokiem jest zacieranie metodą mechaniczną co pozwala uzyskać idealnie gładką i równą strukturę.

Metoda ta pozwala zaoszczędzić wiele czasu, a jej kolejną wielką zaletą jest wydajność. Dzięki użyciu mikxokreta wylewanie posadzek maszynowych nie pochłania aż tyle energii co ręczne przerzucanie rozdrobnionej zaprawy czy ręczne zacieranie i wygładzanie podłoża. Ważnym atutem wylewania posadzek maszynowych jest również możliwość dostarczenia materiału za pomocą węża na duże odległości lub wysokości nawet kilki pięter. W przypadku wylewki ręcznej te wszystkie prace należy wykonać przy użyciu tylko i wyłącznie własnych sił.

Posadzki cementowe
Posadzki z miksokreta